Я залишила серце «оооооон там, під тим камінцем»

Як ви вже звернули увагу на заголовок, я знову буду нить про своє веселе життя…Можливо зараз трохі скажу дурню але карти, це щось неймовірне. Я впевнилась в цьому, може я якась прибацана але  я чомусь вірити почала що повний місяць щось все ж таки робить 🙂

В школі все як завжди, вбили лише одноклассники які ще не доросли до дорослих  думок та речей! Я не розмію, про що з вами можна говорити?! про *сЕкаЗ* розмовляєте…)ахах, я іпу. Ви хоч дівчину бачили колись? Фу…..навідь писати тут про вас не хочу!

Эх, а я ще казала що думала головою…Та ні, дорогі мої я думала чимось іншим…Побачила в одної людини аватарку вконтакті, аж холодом повіяло 🙁 Згадала момент….Момент коли я ще по справжньому посміхалась, та раділа життю….А не робила щасливий вигляд, як зараз. Та можливо все це і до кращого, хоч почала розуміти що таке по справжньому алкоголь, та емоції. Та все ж таки,  натягати посмішку ще ніхто не забороняв.. Алее ап о__О

Та нічого, Таня ще і не з такіх ситуацій вихід знаходила.. Та єдине я знаю напевно *довіри* не існує…Існує ілюзія!! В яку ми усі віримо. Не повірю нікому, нізащо!!!

Буду  сидіти на траві, та дивитись як на листочках дерева виблискує сонечко :* Заздріть….

Люди які не знають що таке на справді щастя **

 

 

-Ты красивая, умная, добрая, ИДЕАЛЬНАЯ, но кое-что я хочу в тебе изменить! -и что же? — Твою фамилию на мою!

 

А ведь так любить как [она],тебя никто не сможет….

 

 

Сіре небо

А що? Чудово, побачити тебе для мене як розряд був чи що? Моя сталь розтіклась, на дрібні шматочки сліз. Хах, перший раз мене брат у сльозах побачив, що ж буде далі ? Зірка з неба звалиться? Я це ще очікую. Більше так не буду, це була моментна слабість. А взагалі день крутий, тому що небо голубе, повітря прозоре та зі мною кохані люди. Я розумію, що лише в критичних ситуаціях я це кажу вам, але я вас люблю. Без вас я б не жила, повірте. Не було такого дня, що б хтось не втішам мене. Лише ті люди якіх я насправді люблю, знають мене та розуміють. Не кожен, повірте — не кожен мене витерпіть може. Я не жаліюсь. Я констатую факт. Багатто  хто тікав від мене, як з пожежі. Бо не витримали мого характеру, сліз, проблем, трагедій, та посмішок. Чому до сих пір є такі люди які усе це  переносятть, та не кажуть вали в дупу?

Сьгодні моя мала, мене так  втішила. Те що ти мені дала, я….я з ним спати буду.  Я читала це уся в сльозах, мене настільки це вбивало  . Це ж усе наше життя, те чим жили ми, жила наша дружба. Я настільки плакала, ти не уявляєш. Я тільки зараз зрозуміла вираження *Сльози щастя*. Я знаю що ми будемо разом завжди, тому що з тобою я знайшла щастя.  Якщо я тобі кажу це рідко, вибач. Не подумай, якщо я це не кажу, чи матюкаюсь на тебе, це я  любя. Я люблю тебе, та не відпущу. Хай нас розділяють дороги, міста, кордони але я тебе не забуду. з тобою я відкрила для себе інший світ, якого не знала. Тому що ти і є шматочок мене. Лише ти сприймаєш мене такою, яка я є. Перед тобою не потрібно надягати якусь маску, я з тобою така яка я є. Повір, ти знаєш те, що не знає ніхто. Ти знаєш справжню мене. Ти єдина бачила мене без макіяжу, в сльозах, в істериці, в  сказі!!! І ти це  терпиш, бо дійсно любиш. Зараз хочу сказати лише одне — Я люблю тебе.  МИ будемо завжди.

А так, погода классна…..)

 

 

Мы такие разные. Между нами нет ничего общего. Да и любим мы разных людей: ты любишь меня, а я тебя.(с)

 

Мрія лише літати

 

 

 

 

Мабуть щаслива, але не для кожного. Щаслива але по різному, для тебе щаслива в другому степіні, бо ще напевно мрію. Очі бачать, бачать лише ті моменти та шматочки мрій. Невже це так і залишиться, лише МРІЯМИ?

Що таке кохання?

Цікаве запитання. Кожен трактує це почуття по – своєму. Кожному здається, що він правий… І дійсно таки, скільки людей – стільки думок. Але давайте серйозно задумаємося що воно таке, кохання?? Це почуття! Ну звісно ж !!!

Кохання – це не тільки, коли ти можеш витерпіти людину 10 хвилин, це дещо більше! Кохати – не означає дивитися один на одного, це значить дивитися в одному напрямку…

Кохання – це почуття на 1 сходинку вище від дружби! Кохання – це значить кричати на весь світ про це, коли знаєш, що слова зайві!

Ви можете бути абсолютно різними, або навпаки, але кохати один одного.

Любит тот горячо, кто ревнует!

Любит тот горячо, кто молчит!

А не тот, кто безумно целует,

И слова я люблю говорит!

Кохання – це не тільки почуття і приємні емоції, це наслідки і обов’язки! Кохання – це прекрасно! Кохання – це вір, довіра, це життя! Кохати – це значить розуміти, підтримувати, допомагати, це значить безкорисливо любити!

Кохання – це отрута: коли в твій організм потрапляє хоч крапля, ти або помираєш ( у разі нерозділеного кохання), або знаходиш протиотруту і живеш як востаннє, але вже не один!

Кохання – це безодня: падаючи вниз, не знаєш що буде далі…

Кохання – це горілка: спочатку гріє, а потім зводить з розуму…

Хіба ж думав той, хто винайшов трикутник, про те, що його використовуватимуть навіть у коханні? Чому часто перетинають ся не ті лінії, які ми хочемо? А чи варто взагалі, що б вони перетиналися?

Ти – річка. Пливеш цим життям між двома берегами… Вони допомагають знайти правильний шля, допомагають долати перешкоди, які зустрічаються на твоєму шляху… Інколи вони самі створюють тобі пороги, яких ти не можеш сама здолати…

 

Писала не я, але ж классно правда? На вулиці так гарно пахне квітучими деревами, що не хочеться заходити в цю квартиру, де все нагадує про мої мрії. Можливо я тут колись і напишу про мою найзаповітнішу мрію, але вибачте поки не можу. Для мене вона ще не настільки близька до здійснення. Поглядом шукала *небо* , та не знайшла, не знайшла  і вже не добре. Я сумую за небом та повітрям.

Добре, поки що покидаю свої мрі, не надовго. Прийду ввечері :*

 

-просто знаешь…?! -знаю! -ну, понимаешь…?! -понимаю! -но, ведь… — просто обними и заткнись нахер! (с).

День завершується чудово, блін все ж було ДОБРЕ!! навіщо знову????  І головне 5 хвилинний страх, до сих пір стоїть як і не уходив після вчорашнього дня. Мала, тепер лише ти знаєш про мою *мрію*..Як не прикольно ти сама здогадалась. Можливо це було не так вже і тяжко, але для мене ця маленька мрія найважливіша :*

 

 

 

 

 

 

 

А залишилось стати лише вітром….

Все ж таки павліни чудові істоти. Їх так багато останнім часом, особливо дуже пи*дливих. Я так думаю що незабаром їх буде занаттто багато. Думаєте зламаюсь? Не дочекаєтесь! Я пообіцяла, отже не потрачу більше на вас нервів.

 

На вулиці холодна погода, така холодна що навідь і сльози зможе заморозити. Відчуття страху, та не виправданності. Нічого не розумію але вже краще. Слава Богу хоч ніч була нормальна. Нічого не трапилось як в минулу.  Лягала спати з молитвою в очах, було лише одне прохання що б зберігли його щастя та почуття кохання до світу. Не хочу ніяких сліз, та поцілунків. Банальний поляд в очі.  За нього віддала б усе. Сон був рожево — солодкий зі смаком карамелі. Так не хотілось прокидатись, але найкраще що могло зі мною статись — це сталось. Я почула голос тата, який ласкаво будив мене до школи. ось він — ось чоловік який ніколи не зрадить, та не образить. Не дарма ж люблю його більше ніж усіх на світі. Затихла… Чому?! Серце почало швидше битись, голова почала працювати та  все ж таки думати. Якщо захочу — зможу усе. А важко було це зрозуміти. нічого, краще пізно ніж ніколи. Ах, блін так хочу завтра. Хто б знав . Таке незабутнє враження, мала це буде круто :*

 

Так хочу  каву, хто б знав. Хочу чорну гірку, без цукру та вершків. ДАЙТЕ! Це не виносно, не дозволяють 🙁

єх, переповнена бажанням жити,  та ще більшим бажанням про цукерку, піду я.

 

P.S. те фото було лишнім 🙁

 

| [● иногда проще сказать что у тебя всё хорошо,чем обьяснять почему тебе хочется ударится головой об батарею!● ].

Солодко рожевий рай **

 

 

Ось пройшов ще один день в школі, якщо чесно я дещо для себе дізналась іноді потрібно слухати на уроках. дещо корисне для себе знайти можна. Сьогодні була презинтація про почуття та емоції. сказали таке речення * А одним словом, можна розбити почуття* я якщо чесно дуже задумалась. А невже саме словом? Чому люди можуть вибачити удари фізичні, але не моральні??? Чому прощають не за вчинки а за слова? Іноді цікаво. Розповідали сьогодні про суїцидів, тіпо це тупо. Не сказала б. Хто в праві вирішувати кому і як жити? Хто хоче хай помирає, все ж таки людина має право на життя, та ніхто не має права у неї його відібрати. Відібрати може, або хоче лише вона. Отже суїциди це такі самі люди як і ми, просто вони одинокі, та нещасні.

Жити весело, але іноді хочеться стати посеред зеленої трави та крикнути  — я втомилась, я не хочу так більше. Сьогодні вночі була просто остання крапля, це знущання. Я ж нікому нічого не зробила, мені боляче. Я не хочу більше так. 3 рази на ніч, причому різні єпізоди. ДІСТАЛО. Я скоро буду зриватись на усіх. Бісить головне те що у ночі були мої мрії, мрії про те що може не здійснитись більше ніколи. Я собі ніколи не пробачу цього.

 

 

Вот тут наши качели
Я сяду, буду ждать тебя ещё часа четыре,
Недели две прошло, не приходишь всё равно
Ведь у тебя всё давно в душе поломано.

 

Хах, мала я тобі вірю. І завжди буду вірити. Бо якби не вірила не була б зараз такою спокійою.  Ми обох це обов*язково зробимо.

 

Піду вже 🙂 Скоро до репетитора, ще треба декуди зайти .

 

 

 

P.S. А сердечко то, забилось швидше…..Якісь нерви з*явились….

:*

Не найдя подходящего слова и не зная других аккордов,мы теряем друг друга снова в бесконечности..(С)

 

 

Крикнути на вас чи шо??!)))))

От і пройшов ще один день мого життя, пройшов він доволі таки вдало 🙂

Зайчику, дякую що зателефонував :* Давно тебе не чула. Все ж таки як чудово, що є такі друзі які можуть на повному серьозі сказати все що думають. А не оце, іду по школі підійде якєсь мале і починає тобі втерати, ооу я все знаю співчуваю. Бльо, хочите попідлизуватись, постоїти классник друзів або подруг Рогом валіть. Не потрібно мені цього.  Є люди в моєму клаассі, та в 11А які можуть здраво оцінити мою ситуацію, вони знають про кого я. (Саша, Машуля , Санька, Юлько) Дякую вам велике. Все ж таки ви справжні друзі. Бісить те, що якісь малі вже так розсуждають про моє життя, вау мені так це сподобалось. Не знаєте — то не лізьте. Все у мене чудово, блін!! Хах, одна взагалі підійшла з 8 классу, підійшла каже — * Танюшка, якщо захочеш пригать з моста — скажи мені, я з тобою піду*…. Господи, я випала. Оце то так, пригать з моста. Щас..:) Дочекаєтесь ви моїх сліз, та ще чогось) А все ж такі, люди які тверезо розуміють, та хочуть розуміти мою ситуацію чомусь кажуть завжди правду. Їм то я і вірю. :*

Була сьогодні у лікаря, я краще промовчу 🙂 Бо вже наплакалась із — за цього сьогодні. Досить.!!!!!  Так у школі все вроді добре, люблю усіх хто мене оточує, все ж таки життя чудове. Майже усі так думають, але народ все ж таки воно насправді чудове. Треба вчитись на своїх помилках, та більше схожих не робити, бо насправді життя коротке, не робіть того про що потім пожалкуєте, або про вас просто змусять пожалкувати чесне слово) Це я вам кажу )Гг

На вихідних з нашими малявами ідем в плазу, оце буде кайф, побачите потім фото :))) ахах, буде кльово) Малі, я вас люблю якими б паразитами та скатінами ви не були 🙂 Іноді повбивати хочеться, Дімка але твоя гіпотиза мене вбила * Всі ви девкі шалави, прастітуткі, шльондри* 🙂 Помиляєшся, ми не усі такі))) ахахах, як згадаю Таня Ти сучка мала, Дімка я тебе колись прикончу 6) 9 років разом вчимося і отакі вираження, ох блін получиш колись 🙂

Я напевно або божевільна, або просто десь загубила свою свідомість, чесне слово. Хтось мене напоїв???? Чи що блін таке?))))

Пішла вчитись, бо вже треба :))

 

 

[̶Л̶ю̶б̶о̶в̶ь…спасибо,не надо…уже болела… ].

оО пиздЕць :)

День вроді як день, нічо такого, але все ж таки десь щось було) Зустріла кучу старих друзів, на якіх забила просто назавжди. Так круто поговорили. Що раніше заважало піти з моїми малявами погуляти?!  Тупість заважала.

Афігєть, валялась сьогодні в обмороке, Саня рятувала як могла. Блін да скільки вже можна?? Мені вже болить усе(

В школі повний афіг, спала на усіх уроках, отто я ідіотка треба більше у ночі спати ніж на урокахх)

ащо классно, заснути під *Чорну раду *))

Сталь :)

Ну що Марія, прийшов і наш з тобою час..)

Твоя сьогоднішня пропозиція мене зацікавила, я колись відмовилась від цього, повидаляла все такого типу з компа але ще не пізно все повернути) Не думала що ця ніч буде такою чудовою, чесно.)

побільще б таких, хоча ні не зовсім таких)) Трошкі інших, блін пів 4 а я задніцу отсижую тут, і вконтакті. Ну звичайно, нє шо б спать іти.) уроки не зробляні, голова тріщить а я все ж таки трішечки п*яна весною.

Коротше, може я сама хєрова на світі, але я трошкі змінилась. Можливо не в ту сторону. Але зміниилась. Вибір за вами,чи приймите ви мене нову.)

Незабаром вступні іспити, ох як же я хочу у коледж, хто б знав. Школа дістала, дістало все..((((

Як ти мала сьогодні сказала???? Нове життя!!! Ти дурне, звичайноо ти там також будеш :*

Юлька та Марія ви чудо. Вечір завдяки вам не такий жахливий як планувався…

Всім надобраніч , піду різать вєни))))))ахахахахах, круто))

Новий день не без сюрпризів….

Ранок, чому він так швидко наступив. Все б віддала що б його не було.

нафіг я взагалі прокинулась??  Щоб знову сльози на очах були? Дякую всім, я запам*ятаю це. Хто мене як завжи рятує??? Хто ж як не моя Машка?? Посваримось, наплачемось помиремось.) Пам*ятаєш наші розборки??)))хД

Повернемось, до фігового ранку… Нарешті сонечко на небі, а мені чомусь пофігу 🙁 Краще б була моя погода, хмари та дощ під ним можна хоч сльози приховати. Сьогодні вконтакті мені написали * Тань а як ти можеш бути такою сильною?* Дитя моє, знало б ти що ця сильна  чворить коли ніхто не бачить. Ти б злякалась та побігла.

Незабаром гулять піду, не думайте що з кимось, сама піду під міст, там де річка з камінням. Там я як вдома, якщо чесно.!

Моя мала захворіла, там само як і я. І що я без тебе в школі робить буду?? Втикать на *…* ??? Дякую 🙂

Давай виліковуйся сонечко :*

Що найбільш вбиває що настрою нема взагалі,   навідь цукерки не допомагають. Машуль, пісня у нього бєст, ти классна :))

аахах, особливо її звучання по телефону у мене 🙂

 

Сумую за моїм котиком, сильно сильно :*

 

На ранок вродь усе написала, якщо ще будуть якінь новини (а з моїм щастям вони обов*язково будуть) то напишу  ще!

 

 

Она любит разговоры ни о чём… Гулять под звёздами… Горький кофе и его… Она дура и я каждый день вижу её в зеркале…(с)

 

 

-Слышала, ты кого-то себе нашел?
-Ну, да. Замену тебе. Ты расстроена?
— Нет. Все правильно. Я когда на диете тоже вместо сахара заменитель ем

Що б тебе …)))

Kiss)

 

 

Що я хочу сказати, вихідні почались з фіговим настроєм та погодою..(((

Ненависть не зникла нікуди, все ще думаю як би врізати деяким *подругам* в морду. Чудово розуміючи що вони ніколи більше не стануть друзями, (хоча вони ніколи їми і не були) хочеться вірити, що дехто перестане викручуватись та вести себе як не займана 5-классниця… Що вона цим показати хоче?! Що доросліша за мене?! не смішіть, хоч ти і доросліша, але інтелекта у тебе аж майже нема. Хочеш брати хитрістю??? Не вийде, бо  і не таких попускали.

Що — до, *красунь* поменьше можна сказати що  твоя фраза *пішла на х*й* була в тему)) Ти показала своє обличча, хоча я його знала доволі таки давно! І це все відбувається за 2 місяці до випуску… 🙂 Жєсть)

Думаєш забереш мою найкращу подругу за ручку, ти будеш як раніше на нас намовляти?? НЕ ВИЙДе мала, перша буду я!!

 

Все ж таки не дивлячись, на усілякі дрібниці життя чудове.)

Незабаром з Дімою 7 місяців. Я  щаслива.! Без нього навідь життя таким солодким не було.!)

Кохаю тебе сонечко)

 

 

 

♥ -Ты завтра свободен? -Да. -Ты мне нужен. -Надолго? -Навсегда (с).

 

 

йопсель — мопсель) Оце так, нещодавно опублікувала це і отакі зміни.)

Дитя, спілкуватись не значить любити як подругу.) ахаххаха, гарна я актрисса.) що ж буде далі??)))