_блакитні кульки_

Ну от і все. Настало те, чого я боялась, намагалась не думати, завжди відкладала , казала що ще довго — ВИПУСК. Як важко миритись, з цією думкою Не хочу, не вмію, не буду….Не хочу іти зі школи. Я боюсь завтра. Я знаю, що буде весело, всі будуть відмічати випуск. Що ще треба, крім того що радіти життю. А я тут вся у сльозах, сиджу і згадую ті чудові моменти, коли все було классно. Дякую вам усім, мої друзі за те, що робили мій світ кольоровим.

Господи, як боляче. Як же погано. Це виснаженість. Бідна моя подушка, яка вже настільки волога, що можна вже плавати в ній. Я благаю тебе, мала відтягни час назад. Я просто благаю тебе. Чому, чому все так швидко. Чому найпрекрасніший момент мого життя, закінчився? — Так, дура. Він закінчився…

Нажаль від нас нічого не залежить, а так хотілося б…

_Порно_журнали_

Неабиякий стан …Щось тут не так, але не розумію що саме. Самонавіювання думок, продовжується в тому ж дусі. Банально, бо вже писала, що сняться сни. Сняться щось на виключання любові. Я не вірю любов у снах. Там так все чудово. Все ж таки, почуття страху є. А блін, якщо збудеться?????оО я звичайно буду в шоці, бо я забула ті думки, якими я жила ще зовсім нещодавно. Багато, багато все ж таки нового, багато  непотрібних речей та людей…Іноді, я задаю собі питання а що буде далі, якщо зараз хоч вішайся мльо. Ще цей випуск, очі в сльозах тільки від цієї думки. супер блін, вдома дістають, ще й повсюди. О Господи, де мій коледж? Хочу вже туди… В четверг останній дхвоник, білі банти, надувні кульки, та позитивний настрій хочеться сказати.Але нажаль ні. У мене ішні причини.

 

Я бы тебя обидела, но лучше природы все равно не получится. (с)

-А я?..А я была уверена что он меня любит..
-Глупая.
-Знаю…но меня он никогда не забудет (с)

 

— Как ты? —
Отлично…
— И по этому ты вчера наглоталась таблеток?
— И по этому я сейчес пошлю тебя на хуй и скурю пачку сигарет. (с)

Правду свою я не віддам нікому….

 

Ось і фінішна пряма. Ось вже 20 травня. Все…Як би і нічого і не було. Все швидко, непомітно пішло. За цей рік я дякую усім. Дякую усім хто любив, дружив, поважав, матюкав ненавидів мене… Все ж таки без вас я ,не я. Закінчується частинка мого життя. Усі люди які були мені близькі увесь цей рік залишуться в моїй пам*яті назавжди. Не забуду я вас. Чесне слово.  Скільки було за рік..Скільки радості та щастя, сліз та розчарування. Восени думала, що рік буде довгим. А ні…Він такий короткий. Не помічаємо, як  швидко лине час. скоро вже і бабусями і дідусями постаємо ;( Важко, дуже…Занатто багато емоцій.

Як ви вже прочитали, заголовок замітки…Все тяжко. Навіть дуже. Потрібна лише вона — та яка зрозуміє та підтримає. Бля, та сама пісня. Заділа…Навідь на уроці серце кольнуло. Та…Неважливо.

Дощ на вулиці, всі сидять по домівках. Іноді хочу під дощем погуляти, чесно.

 

 

 

Однажды ты ушел.Мне было плохо. Однажды ты вернулся.Мне было похуй (с)

Вбита…

Зізнаюсь, зламали.

Все, я страчена, божевільна ідіотка. Цього хотіла? Знайду — морду розіб*ю. Хоча, знаєш я тобі дам можливість , дам все мені сказати. Повір я довго не розмовляю. Що на рахунок тебе, я вибач не знаю що сказати. Все ж таки ти мені дуже подобаєшся… Але зради, чи щось тіпо такого я пробачити не можу ;( Скільки я собі казала, не довіряй чоловікам. Я в якй раз я на ті самі граблі наступаю??? Єх…Мене не виправити.

Мала, ти потрібна мені… Так не можна. Я занатто багато натерпілась. Хоч переїждїай до тебе жити. Хоча, це б же було посмертно.)

Бля, де мій коледж, де КОЛЕДЖ питаю( дайте вже дожити ці 2 тижні. Я хотіла щоб усе було добре. Але як видно, мені не судилося 🙁

ІіііІІіііІііііІіІіХХХххххХХХХххАаааа

Щось давно я тут не писала. Давно не писала те що справді думаю. Отже що я хочу сказати, люди кому сказали що ви опустились нище плінтуса — РАДІЙТЕ! Бо я знаю людей які опустились нище погреба. Повірте такі є. Бувають моменти що хочеться набить рожу, чи морду чи що там у тебе. Просто бля хто так робить?

Друзі??!!! Я думаю вона у мене одна! Одна та яка ніколи не зрадить, так з нею я це я. що до інших, хах смішно навідь.. Маш мої 80% в майбутньомк стануть 100% Тому що я більше ніж впевнена, що мої слова підтвердяться!  Може у мене параноя, і всі все знають но факт залишається фактом. Я не хочу нікого образити але вибач…


В школі та на особистому все чудово, вчусь на своїх помилках. Все классно, цілую, люблю бувайте :*

Ти маєш право на сльози ….

Що дорогенький, тіпо крутий?!)))) Оце тоді попустись, крута якраз я!) Будеш мати більше гордості, тоді звертайся, або позич у когось) я маю як найменше одного друга який тобі може її позичити! Більше поваги до себе, це вже перебор. Від нині мені буде так само як і тобі, ПОХуЙ!

А ти, ще крутіший ніж я думала, сьогоднішній день був незабутнім, шкода що довго тебе не побачу, я сподіваюсь що ти також поступиш та ми будемо разом в одній группі!)я тобі обіцяю! Все буде добре. я обіцяю тобі :*

Можливо рано ще казати, але ти мені подобаєшся, не знаю чому.) Сидівши сьогодні біля тебе, я чомусь згадала одну історію про моркву, та зайчика) Ти натільки був щирий, я навідь не знала що ти такий) 8 місяців ми знали один одного, але чомусь пристрасть спалахнула лише під самий кінець..;( Якщо ти не вступиш у наш коледж, я особисто пригальмую  приймальну коміссію.( Що за фігня? Я не дозволю, коледжу жити без тебе! От побачиш!

 

Забула сказати, здала я все та вступила в Коледж) я надзвичайно щаслива,  з моєю малою сьогодні погуляли! Отто жесть був, правда настрій спаганили деякі персонажі, але ми їм дружно скажем валіть)

Так життя чудове, веселе та ніхто не скаже мені що це не так!)

 

Віталік, ти супер ) знай це!)

Невже знову я щаслива?!)))

Блін, вчорашня розмова мене не лише вбила, але я сама не знаю що вона зі мною зробила) Я така щаслива, не знаю…Де я раніше була?! Плакала, да уж, не дуже гарний аргумент!)

Дякую всім, що підтримували мене у складний період, зараз вже усе добре)

З цього часу у мене нове  життя, та нова історія :*