Счастлива ♥ Оновлено 11 днів тому ред.

Все поки що «Гут» 😉 Погода чудова, сонечко посміхається. Я щаслива. Поряд він, Маша, Санька і всі інші. Я рада що у мене є ви — друзі. Та я рада що у мене є кохана людина. Такий як ти )

В коледжі вже ніби все кльово. Наша группа найвеселіша) Вчора було весело, особливо на зарубіжній))) Єх, давноо я так не сміялась. Сьогодні довгоочікуванна п*ятниця. Нарешті можна приймати алкоголь) Завтра буде грандіозний день. Чому?? Бо знову ж таки я так хочу. Невже мій любий побачить як я пью)) аахахха)* то є классно)

А скоро наближається тей самий день. Знаєш, раніше думала буде боляче. Але зараз все навідь простіше ніж я думала. Тому що від 2-ох і 4-ирьох цифри не великі?Правда? Ото ж бо 4-те для мене свято. 2-уге??? Звичайний день. ТЕПЕР.

Я щаслива. Але вже не з тобою.(с)

У мене він найкращий ;)

Ось вже 4 дні, я найщасливіша людина на землі 😉 Я почала зустрічатись з най най най найкращою людиною на ций планеті. Коли він поряд, усе ніби в казці. Як він вчора сказав «у мене все змінилось за 3 дні». Я б сама не очікувала, що все станеться так швидко. Ця субота була, такою чудовою.  Кіцьк, ти у мене просто супер.  Починаю закохуватись, з кожної хвилини все більше =*

я научилась выглядеть веселой, когда под столом втыкала себе вилку в ладонь. (с)

Шось давненько я тут не писала 😉 Життя налагоджується, я пішла до коледжу. Нові люди, нові посмішки, нові морди в які хочеться врізать 😉  Якщо чесно мені подобається. Так кльово. Відчуваєш себе дорослою) Вчителі сказали шо «студент» — це горде звання, і що їм треба вміть стати) Обрали старостою групппи. тепер головна в группі))) Трошкі задовбує, але все одно кльово) Весело там.

Сьогодні після пар, зайшла до школи. Там все таке рідне, та дитяче. Я ішла , мене всі впізнавали, обнімали. Вчителі щиро посміхались. Я так була рада їх бачити. Я оббігла кожних вчителів, зайшла до Сергій Анатолієвича. А ще я хочу щиро подявувати Валентині Іванівні. Ви та людина, яка почала вчити мене цій математиці. Завдяки вам, я зарраз студентка. Якби не ваше упорство, в мою сторону, я б не мала стільки знань. Дякую вам велике. Побачивши вас сьогодні, я так зраділа. І дякую всім іншим вчителям. Ви дійсно нас життю навчили. Школа…Багато різних спогадів. там все таке рідне, рідне і таке моє.

Тебе вже майже не існує. Тим паче для мене. Є інший.Але не краще. Загубилась в особистому житті. Але щаслива. :*