Merry Christmas :*

Ну ось. Завтра Новий Рік. Напишу як всі : рік пройшов занатто швидко. Зате радію одному, в наступному році нічого вже не буде зв»язувати двох людей, які на данний момент ( слава Богу) відвикли один від одного. Наступний Рік почну з чистого аркуша. Без тих, хто мені не треба.

Сьогоднішній сюрприз мене приємно вразив. Хоча я знала про нього, але побачивши його я стала найщасливішою на планеті.

Кльопа 🙂 Маленьке диво — папугайчик. Якому лише 2 місяці. :)*

З Наступаючим всіх))

Вечірнє творчество.

Знаєте такий стан коли вконтакті ти йому відповідаєш , зі смайликами, ніби все чудово а в тей самий момент ти втикаєш собі вилку в руку, щоб тільки батьки твоїх сліз не побачили? КОли ти пишеш що все добре, що все круто, а в тей самий момент слухаєш музику яка тобі серце розриває? Знаєте таке? а я знаю. Схоже то у мене на довго. Сказали » потрібен час». Ну що. Буду чекати, поки з мене або вибьють ту дурь, або я не знаю шо воно буде. Зараз я напевно повинна була думати про сессію, і тд але тупорилі дії навколишнього світу мене просто вбивають.

Все.висказалась.

Вот за это почти не помню, и ненавижу тебя (с)

Коли казала що помилялась у людях, я була права. Ще один + до добрих справ. Я зрозуміла що я у безвихідному положенні. Почнемо з того, що деякі вчинки деяких людей так настрій піднімають. Сміх упродовж ночі, з найкращою подругою був росто неперевершений. Інколи все розумієш не одразу, ( я про ставлення, відносини і тд.) В цьому випадку зрозуміла, що людині немає куди діти «.» не буду тут писати це слово. Ще не зрозуміють.

Тим самим моментом паралельно, я продовжую радіти життю. Бо у мене є людина, яка розуміє. Читаючи повідомлення, зустрічаючи його в коледжі мені так багато хочеться розказувати, розказувати і ще раз розказувати йому. Приємної душі людина. З прекрассним янгольським характером.

Незабаром сессія. Багато хочеться написати, але скажу одн слово. «Заїбали». Це слово закриє 1000 інших.

Дурацкая привычка прогрессирует. Приходя домой, я бегу к зеркалу: «а какой он меня видел?»

П_о_д_н_я_в__ г_л_а_з_а

Напевно я занатто довірлива. Або просто не розбираюсь в людях. Нові знайомства, нові погляди на життя. З»явилось щось нове. Це нове  я бачу кожен день в коледжі. Очі — ще такі дитячі та невинні. Вони мені так подобаються чомусь. Чергове захоплення, чи просто відчуття дружби? Що це я ще не вирішила.

Багато конфліктів.  Сварки ростуть на очах, можливо період, можливо різні характери.

А в іншому все классно..;)

   Хочу чтоб он позвонил и сказал : «Короче, детка, меня не волнует с кем ты сейчас и кто твой парень. Передай ему, что ты только моя и это не обсуждается! (с) — моя перша цитата присвячена тобі.