когда-нибудь мой сын разобьет сердце твоей дочери

Прокинувшись зранку зрозуміла, що захворіла. То називається — дурість. Небуло мені чим зайнятись, сама винна.

А такого блядського стану, у мене не було вже декілька місяців. Ніби найнатуральніший прикол, перекинувся у незвичну полицю у моїй голові. Мене харять твої вчинки, довбуть мізки та бісять твоє «безпідкаття». Чому саме такі вчинки зводять мене з розуму? » Я ненавижу себя за то что я люблю тебя, я ненавижу тебя за то что ты не моя». Але все. Вирішила сама для себе. 20 повідомлення, на 126 сторінці нашої переписки буде останнім, яке пишу тобі перша я. Треба навчитись, або спІонЄрити краплю гордость у моєї найкращої подруги. То було останнім. Я не хотіла це тут писати довго, але зараз все ж вирішила. Якщо пишу сюди, то вже остаточно.

 

Цікаво, яка скотина народила цього звіра? Хоча то напевно бідолашна скотина — таке страшнюче виростить. Співчуваю.

Нову манЄру зустріла у собі, навчилась мовчати в деяких випадках. Росту напевно. Треба проконсультуватись * ( на замітку)

Пішла хворіти далі…

Черговий нічний брЄд

Його смерть примусила мене задуматись, про слово втрата.  Коли я плакала, я думала не тільки про нього а й про те  як раніше я розкидувалась словом втрата. Створіння яке я встигла полюбити всім сердцем, просто зникло з мого життя. Зранку я питала : Чому саме зі мною?  Він був ще таким маленьким. Я завжди його пам»ятатиму. Фото на комп»ютері, та в моїй пам»яті.

 

Що до іншого…Всі дивні часом стали. Особливо старша, ніби рідна людина, відноситься до мене ніби я зовсім і не рідна їй. Іноді дивишся на це  усе, в порівнянні з іншими, аж трохі заздрість чіпає. Чому у мене не так?

 

Дякую ночі на Новий Рік, та на Різдво. Ви подарували мені те про що я так довго мріяла. Дякую за мої очі наповнені щастям, та за сердце,  яке при погляді на нього билось все частіше. Все ж таки я знала, що такі почуття  не згаснуть.  Бо вони мої. Я багато думала, чи варте це такої уваги. Варте!!! Я в цьому переконуюсь і не одноразово. Бо така історія ще мінімум у половини нашої країни. Читаючи цитати та вірші вконтакті, у мене складається стійке враження що у всіх такий самий ідіот як і у мене. Цікаво почитати.

Прочитала книжку. Цікаву на мій погляд. Назву не скажу, бо не правильно зрозуміють.

Доречі кльовий цирк, мені подобається дивитись на те як вона грає у щастя. Цікаво як закінчиться ця історія : мудак і швабра.

Цікаво написати що після мого Нового Року разом із моєю Машою у мене категорично відмовилась функція : випити.Я просто перестала сприймати алкоголь. Не очікувала такого, від себе. Можливо друга моя пристрасть розвинеться більше.Побачимо.

   А зараз я піду спати. Хоча кого я обманюю. Починаю вмикати свій плейлист. Можливо прослухаю весь. Надобраніч. З Різдвом вас усіх.

 

Не нужно мечтать, мечтою нужно быть (с)

Післяноворічна паніка

Хочу кричати, кричати і ще раз кричати. Ці 2 дні просто чудові. Я все зрозуміла, та відкинула не правильні думки. Напередодні нового року, мене просвітили. Людина яку я майже не знаю, настільки мені очі відкрив. Я настільки повірила у себе. І тут так — бац. І сердце швидше забилось  в 2.18 ночі. Я не знала що це буде, але відчувала що ця новорічна ніч не простою виявиться. Дякую тобі.

Сьогодні була просто незабутня ніч. Машуль, дякую тобі за цей час. Ти найкраща. За всю ніч проведяну разом, я зрозуміла що краще ніж ти мене не зрозуміє ніхто. А я знала, що ти про ЦЕ здогадувалась, ( навідь знала) я до кінця сама не вірила.

Когда человека хочешь забыть, он начинает сниться (c)